Uzman doktorların eğitim gördükleri üniversitelerin ülke çapındaki prestijinden tutun da eğitim imkan ve olanakları oranınca uzmanlaşabildiğini pek çok insan bilir. Ülkemizde bazı üniversiteler vardır ki; ülke çapında hemen herkes tarafından iyi bir üniversite olarak bilinir ve tanınır.

Bazı üniversitelerin bu konuda oldukça iyi olduğunu söylemek mümkün. Bu üniversitelerden birinden mezun olan ve göreve başlayan bir doktorunda mezuniyetinin ardından iyi bir kurumda çalışma fırsatı bulması eğitim döneminde öğrendiği teorik bilgileri sahada pratik hale getirme imkanı elde etmesi kısa bir süre içerisinde kendi alanında zirve yapmasına neden olmakta. 

Başarılı kurumlardan mezun olan ve bunun akabinin de başarılı kurumlarda faaliyet göstermiş olan uzman doktorların tercih edilme yüzdesinin yüksek noktalarda olması bu sebepledir. Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen tüp bebek ve kadın hastalıkları alanında ülkemizin yetiştirmiş olduğu değerli isimlerdendir. Uzman doktorun yıllar boyu ülkemizde önemli kurumlarda faaliyet göstermesinin ardından Kıbrıs’a yerleşerek zaman içerisinde kendi tüp bebek merkezini kurduğu ve bu merkez bünyesinde çalışmalarını sürdürmeye devam ettiği dikkat çekmekte. Bebek sahibi olamayan çiftlerin tercih ettiği uzman doktorun başarılı bir tedavi planlamasının ardından gebelik yakalayabildiği görülmüştür. Kıbrıs tüp bebek seçeneğini şu sıralar düşünüyorsanız; hiç bilmediğiniz bir bölgeye gideceksiniz ve bu bölgede en iyi doktorları öğrenebilmek adına bir araştırma yapmanız gerekecek. Yapacağınız araştırmanın sizleri çeşitli bilgilerle karşılaştıracağını söyleyebiliriz. Bu bakımdan doğru bilgilere ulaşabilmek adına doğru noktalarla muhatap olmalı ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz. Kıbrıs tüp bebek merkezi seçeneklerinizi inceleme noktasında bahsi geçen uzman doktorunda araştırılması çok çok önemli. 

Modern anlamda elde edeceğiniz her türlü imkanın sizleri mutlu edeceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden dilediğiniz her an randevunuzu alabileceğiniz uzman hekimle bağlantıya geçme şansınız bulunuyor. İnternet ortamlarını yeterince kullanın ve modern çağın sizlere sunduğu iletişim araçlarından mutlaka yararlanın. Doğru bir teşhis ve sağlıklı bir tedavi planlamasının ardından tüm problemlerinizden kurtulma şansınız olduğunu iyi bilmelisiniz. Bahsettiğimiz uzman doktorun yumurta donasyonu, cinsiyet seçimi, tüp bebek ve sperm donasyonu gibi alanlarda gerçekten başarılı çalışmalara sahip bir isim olduğunu belirtmek isteriz. 

 

Jin.Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelene bu linki tıklayarak ulaşabilirisiniz.

 

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezlerinde modern tıbbın sunduğu son teknoloji kullanılarak birçok tedavi uygulanmaktadır. Bunları tüp bebek tedavisi, cinsiyet seçimi (cinsiyet belirleme), yumurta nakli (yumurta donasyonu), sperm nakli (sperm donasyonu)Devamı...

Hemen Ara